Afyon Hava Çekimi

Afyon Hava Çekimi

afyon hava çekimi

          Afyon  Hava Çekimi Ücretleri? Afyon merkez  ilçesi başta olmak üzere Afyon ilinde bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde hava çekimi, havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.

 

·         Afyon Hava Çekimi

·         Afyon limanları ve marinalar hava çekimi

·         Afyon turizm işletmeleri ve turistik bölgeler hava çekimi

·         Afyon gıda tesisleri hava çekimi hizmetleri

·         Afyon fabrika ve sanayi bölgeleri havadan çekimi

·         Afyon üniversiteleri hava çekimi

·         Afyon oteller ve moteller havadan görüntüleme hizmetleri

·         Afyon kamp alanları hava çekimi

·         Afyon devlet kurumları havadan çekim hizmetleri

·         Afyon açılış törenleri ve etkinlik hava çekimi

·         Afyon haritacılık havadan görüntüleme

·         yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil olmak üzere canlı yayın hizmeti de vermekteyiz.

 

Afyon  Havadan Çekim

 

  • Afyon Karayolları ve otoyolları havadan çekim hizmeti
  • Afyon köprüleri hava çekimi
  • Afyon barajlar havadan çekim hizmetleri
  • Afyon orman arazileri havadan görüntüleme
  • Afyon tünelleri hava çekimi
  • Afyon Büyükşehir Belediyesi alt geçit ve üst geçitler hava çekimi
  • Afyon Büyükşehir Belediyesi parkları hava çekimleri
  • Afyon ili ve ilçeşeri belediye tanıtımları için Havadan Çekim hizmetleri vermekteyiz.

Afyon  ili sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

İnşaat plan sahaları haritalama,arsa görüntüleri,arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına,su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

Afyon  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Afyon İlinde   bulunan köy ve beldelerde ; Afyon  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari resterasyon çalışmaları,kongre merkezi,spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

Afyon  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere Afyon İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda DRONE kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Afyon  İli kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veren ekibimiz,ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir.Afyon  Hava Çekimi

 

 

 Afyon Hava Çekimi

 

Afyon  İlinde  ister profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Afyon  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Afyon  İlinde  kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde,tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan canlı çekim hizmeti vemekteyiz.

Afyon  İlinde  ister konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.

 

afyon

Afyon İlçeleri Hava Çekimi;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tanıtım Filmi Antalya
Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi Antalya

2000 li yılların başından itibaren gelişen internet teknolojisi ile rağbet görmeye başlayan kısa metrajlı çalışmalar Tanıtım Filmi Antalya olarak adlandırılır. Bu filmlerde bir ürün, obje, şirket, kurum, dernek, faaliyet, fabrika tanıtıldığı gibi son zamanlarda tıp, hayvancılık, tarım v.b. gibi sektörlerde de kullanımı artmıştır. Tanıtım Filmi Antalya çoğu zaman kullanıcılar için yazılı yayın organlarından çok daha etkilidir. Bunun sebebi kullanıcıların okumak

Daha Fazla »