Ankara Hava Çekimi

Ankara Hava Çekimi

Ankara Hava Çekimi

          Ankara Hava Çekimi Ücretleri? Ankara merkez  ilçesi başta olmak üzere Ankara ilinde bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde hava çekimi, havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.

 

·         Ankara Hava Çekimi

·         Ankara limanları ve marinalar hava çekimi

·         Ankara turizm işletmeleri ve turistik bölgeler hava çekimi

·         Ankara gıda tesisleri hava çekimi hizmetleri

·         Ankara fabrika ve sanayi bölgeleri havadan çekimi

·         Ankara üniversiteleri hava çekimi

·         Ankara oteller ve moteller havadan görüntüleme hizmetleri

·         Ankara kamp alanları hava çekimi

·         Ankara devlet kurumları havadan çekim hizmetleri

·         Ankara açılış törenleri ve etkinlik hava çekimi

·         Ankara haritacılık havadan görüntüleme

·         yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil olmak üzere canlı yayın hizmeti de vermekteyiz.

 

Ankara Havadan Çekim

 

  • Ankara Karayolları ve otoyolları havadan çekim hizmeti
  • Ankara köprüleri hava çekimi
  • Ankara barajlar havadan çekim hizmetleri
  • Ankara orman arazileri havadan görüntüleme
  • Ankara tünelleri hava çekimi
  • Ankara Büyükşehir Belediyesi alt geçit ve üst geçitler hava çekimi
  • Ankara Büyükşehir Belediyesi parkları hava çekimleri
  • Ankara ili ve ilçeşeri belediye tanıtımları için Havadan Çekim hizmetleri vermekteyiz.

Ankara  ili sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

İnşaat plan sahaları haritalama,arsa görüntüleri,arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına,su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

Ankara  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Ankara İlinde   bulunan köy ve beldelerde ; Ankara  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari resterasyon çalışmaları,kongre merkezi,spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

Ankara  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere Ankara İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda DRONE kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Ankara  İli kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veren ekibimiz,ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir.Ankara  Hava Çekimi

 

 

 Ankara Hava Çekimi

 

Ankara  İlinde  ister profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Ankara  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Ankara  İlinde  kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde,tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan canlı çekim hizmeti vemekteyiz.

Ankara  İlinde  ister konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.

Ankara Hava Çekimi-1

Ankara İlçeleri Hava Çekimi;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balçova Hava Çekimi
Hizmet Bölgeleri

Balçova Hava Çekimi

 Balçova  Hava Çekimi Ücretleri? Balçova   ilçesi başta olmak üzere Balçova  ilçesinde bulunan tüm köy ve turistik beldelerde  havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir. limanlar turizm işletmeleri gıda tesisleri fabrika üniversite oteller kamp alanları devlet kurumları açılış törenleri haritacılık yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil

Daha Fazla »