Antalya Hava Çekimi

Antalya Hava Çekimi

Antalya Hava Çekimi

          Antalya  Hava Çekimi Ücretleri? Antalya merkez  ilçesi başta olmak üzere Antalya ilinde bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde hava çekimi, havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.

 

·         Antalya Hava Çekimi

·         Antalya limanları ve marinalar hava çekimi

·         Antalya turizm işletmeleri ve turistik bölgeler hava çekimi

·         Antalya gıda tesisleri hava çekimi hizmetleri

·         Antalya fabrika ve sanayi bölgeleri havadan çekimi

·         Antalya üniversiteleri hava çekimi

·         Antalya oteller ve moteller havadan görüntüleme hizmetleri

·         Antalya kamp alanları hava çekimi

·         Antalya devlet kurumları havadan çekim hizmetleri

·         Antalya açılış törenleri ve etkinlik hava çekimi

·         Antalya haritacılık havadan görüntüleme

·         yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil olmak üzere canlı yayın hizmeti de vermekteyiz.

 

Antalya  Havadan Çekim

 

  • Antalya Karayolları ve otoyolları havadan çekim hizmeti
  • Antalya köprüleri hava çekimi
  • Antalya barajlar havadan çekim hizmetleri
  • Antalya orman arazileri havadan görüntüleme
  • Antalya tünelleri hava çekimi
  • Antalya Büyükşehir Belediyesi alt geçit ve üst geçitler hava çekimi
  • Antalya Büyükşehir Belediyesi parkları hava çekimleri
  • Antalya ili ve ilçeşeri belediye tanıtımları için Havadan Çekim hizmetleri vermekteyiz.

Antalya  ili sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

İnşaat plan sahaları haritalama,arsa görüntüleri,arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına,su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

Antalya Hava Çekimi

Antalya  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Antalya İlinde   bulunan köy ve beldelerde ; Antalya  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari resterasyon çalışmaları,kongre merkezi,spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

Antalya  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere Antalya İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda DRONE kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Antalya  İli kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veren ekibimiz,ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir.Antalya  Hava Çekimi

 

 

 Antalya Hava Çekimi

 

Antalya  İlinde  ister profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi, havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Antalya  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Antalya  İlinde  kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde,tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan canlı çekim hizmeti vemekteyiz.

Antalya  İlinde  ister konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.

 

 

Antalya İlçeleri Hava Çekimi;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alsancak hava çekimi
Hizmet Bölgeleri

Alsancak  Hava Çekimi

 Alsancak  Hava Çekimi Ücretleri? Alsancak   ilçesi başta olmak üzere Alsancak  ilçesinde bulunan tüm köy ve turistik beldelerde  havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir. limanlar turizm işletmeleri gıda tesisleri fabrika üniversite oteller kamp alanları devlet kurumları açılış törenleri haritacılık yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil

Daha Fazla »