Aydın Hava Çekimi

Aydın Hava Çekimi

Aydın Hava Çekimi

          Aydın  Hava Çekimi Ücretleri? Aydın merkez  ilçesi başta olmak üzere Aydın ilinde bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde hava çekimi, havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.

 

·         Aydın Hava Çekimi

·         Aydın limanları ve marinalar hava çekimi

·         Aydın turizm işletmeleri ve turistik bölgeler hava çekimi

·         Aydın gıda tesisleri hava çekimi hizmetleri

·         Aydın fabrika ve sanayi bölgeleri havadan çekimi

·         Aydın üniversiteleri hava çekimi

·         Aydın oteller ve moteller havadan görüntüleme hizmetleri

·         Aydın kamp alanları hava çekimi

·         Aydın devlet kurumları havadan çekim hizmetleri

·         Aydın açılış törenleri ve etkinlik hava çekimi

·         Aydın haritacılık havadan görüntüleme

·         yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil olmak üzere canlı yayın hizmeti de vermekteyiz.

 

Aydın  Havadan Çekim

 

  • Aydın Karayolları ve otoyolları havadan çekim hizmeti
  • Aydın köprüleri hava çekimi
  • Aydın barajlar havadan çekim hizmetleri
  • Aydın orman arazileri havadan görüntüleme
  • Aydın tünelleri hava çekimi
  • Aydın Büyükşehir Belediyesi alt geçit ve üst geçitler hava çekimi
  • Aydın Büyükşehir Belediyesi parkları hava çekimleri
  • Aydın ili ve ilçeşeri belediye tanıtımları için Havadan Çekim hizmetleri vermekteyiz.

Aydın  ili sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

İnşaat plan sahaları haritalama,arsa görüntüleri,arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına,su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

Aydın  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Aydın İlinde   bulunan köy ve beldelerde ; Aydın  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari resterasyon çalışmaları,kongre merkezi,spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

Aydın  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere Aydın İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda DRONE kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Aydın  İli kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veren ekibimiz,ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir.Aydın  Hava Çekimi

 

 

 Aydın Hava Çekimi

 

Aydın  İlinde  ister profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Aydın  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Aydın  İlinde  kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde,tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan canlı çekim hizmeti vemekteyiz.

Aydın  İlinde  ister konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.

aydın

Aydın İlçeleri Hava Çekimi;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tanitim Filmi Bursa
Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi Bursa

2000 li yılların başından itibaren gelişen internet teknolojisi ile rağbet görmeye başlayan kısa metrajlı çalışmalar Tanıtım Filmi Bursa olarak adlandırılır. Bu filmlerde bir ürün, obje, şirket, kurum, dernek, faaliyet, fabrika tanıtıldığı gibi son zamanlarda tıp, hayvancılık, tarım v.b. gibi sektörlerde de kullanımı artmıştır. Tanıtım Filmi Bursa çoğu zaman kullanıcılar için yazılı yayın organlarından çok daha etkilidir. Bunun sebebi kullanıcıların okumak

Daha Fazla »