Denizli Hava Çekimi

Denizli Hava Çekimi

denizli hava çekimi

          Denizli  Hava Çekimi Ücretleri? Denizli merkez  ilçesi başta olmak üzere Denizli ilinde bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde hava çekimi, havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.

 

·         Denizli Hava Çekimi

·         Denizli limanları ve marinalar hava çekimi

·         Denizli turizm işletmeleri ve turistik bölgeler hava çekimi

·         Denizli gıda tesisleri hava çekimi hizmetleri

·         Denizli fabrika ve sanayi bölgeleri havadan çekimi

·         Denizli üniversiteleri hava çekimi

·         Denizli oteller ve moteller havadan görüntüleme hizmetleri

·         Denizli kamp alanları hava çekimi

·         Denizli devlet kurumları havadan çekim hizmetleri

·         Denizli açılış törenleri ve etkinlik hava çekimi

·         Denizli haritacılık havadan görüntüleme

·         yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil olmak üzere canlı yayın hizmeti de vermekteyiz.

 

Denizli  Havadan Çekim

 

  • Denizli Karayolları ve otoyolları havadan çekim hizmeti
  • Denizli köprüleri hava çekimi
  • Denizli barajlar havadan çekim hizmetleri
  • Denizli orman arazileri havadan görüntüleme
  • Denizli tünelleri hava çekimi
  • Denizli Büyükşehir Belediyesi alt geçit ve üst geçitler hava çekimi
  • Denizli Büyükşehir Belediyesi parkları hava çekimleri
  • Denizli ili ve ilçeşeri belediye tanıtımları için Havadan Çekim hizmetleri vermekteyiz.

Denizli  ili sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

İnşaat plan sahaları haritalama,arsa görüntüleri,arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına,su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

Denizli  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Denizli İlinde   bulunan köy ve beldelerde ; Denizli  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari resterasyon çalışmaları,kongre merkezi,spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

Denizli  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere Denizli İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda DRONE kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Denizli  İli kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veren ekibimiz,ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir.Denizli  Hava Çekimi

 

 

 Denizli Hava Çekimi

 

Denizli  İlinde  ister profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Denizli  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Denizli  İlinde  kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde,tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan canlı çekim hizmeti vemekteyiz.

Denizli  İlinde  ister konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.

denizlibuyuksehirbelediyesi-logo

Denizli İlçeleri Hava Çekimi;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antalya Hava Çekimi
Kiralık Drone

Antalya Kiralık Drone

Antalya İli ve ilçelerini kapsayan coğrafyada drone kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Video kalitesi 720p den 4K çözünürlüğe kadar, fotoğraf kalitesi ise 21MP e kadar kiralık drone alabilirsiniz.Tüm Antalya Kiralık Drone hizmetimizde operatör ücretsiz olarak verilmektedir. Operatörsüz drone kiralama için en az İha 0 lisansına sahip olmanız gerekmekte ve drone kiralama sırasında drone bedelini depozito olarak yatırmanız gerekmektedir. Drone Kiralama; Kiralamak isteğebileceğiniz

Daha Fazla »