Isparta Hava Çekimi

 Isparta Hava Çekimi

isparta hava cekimi

        Isparta Hava Çekimi Ücretleri? Isparta merkez  ilçesi başta olmak üzere Isparta ilinde bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde hava çekimi, havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.

 

·         Isparta Hava Çekimi
·         Isparta limanları ve marinalar hava çekimi
·         Isparta turizm işletmeleri ve turistik bölgeler hava çekimi
·         Isparta gıda tesisleri hava çekimi hizmetleri
·         Isparta fabrika ve sanayi bölgeleri havadan çekimi
·         Isparta üniversiteleri hava çekimi
·         Isparta oteller ve moteller havadan görüntüleme hizmetleri
·         Isparta kamp alanları hava çekimi
·         Isparta devlet kurumları havadan çekim hizmetleri
·         Isparta açılış törenleri ve etkinlik hava çekimi
·         Isparta haritacılık havadan görüntüleme
·         yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil olmak üzere canlı yayın hizmeti de vermekteyiz.

 

Isparta  Havadan Çekim

 

  • Isparta Karayolları ve otoyolları havadan çekim hizmeti
  • Isparta köprüleri hava çekimi
  • Isparta barajlar havadan çekim hizmetleri
  • Isparta orman arazileri havadan görüntüleme
  • Isparta tünelleri hava çekimi
  • Isparta Büyükşehir Belediyesi alt geçit ve üst geçitler hava çekimi
  • Isparta Büyükşehir Belediyesi parkları hava çekimleri
  • Isparta ili ve ilçeşeri belediye tanıtımları için Havadan Çekim hizmetleri vermekteyiz.

Isparta  ili sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

İnşaat plan sahaları haritalama,arsa görüntüleri,arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına,su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

Isparta  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Isparta İlinde   bulunan köy ve beldelerde ; Isparta  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari resterasyon çalışmaları,kongre merkezi,spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

Isparta  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere Isparta İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda DRONE kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Isparta  İli kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veren ekibimiz,ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir.Isparta  Hava Çekimi

 

 

 Isparta Hava Çekimi

 

Isparta  İlinde  ister profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Isparta  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Isparta  İlinde  kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde,tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan canlı çekim hizmeti vemekteyiz.

Isparta  İlinde  ister konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.

ısparta

Isparta İlçeleri Hava Çekimi;