İstanbul Hava Çekimi

İstanbul Hava Çekimi

istanbul hava çekimi

          istanbul Hava Çekimi Ücretleri? İstanbul merkez  ilçesi başta olmak üzere İstanbul ilinde bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde hava çekimi, havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.

·         İstanbul Hava Çekimi

·         İstanbul limanları ve marinalar hava çekimi

·         İstanbul turizm işletmeleri ve turistik bölgeler hava çekimi

·         İstanbul gıda tesisleri hava çekimi hizmetleri

·         İstanbul fabrika ve sanayi bölgeleri havadan çekimi

·         İstanbul üniversiteleri hava çekimi

·         İstanbul oteller ve moteller havadan görüntüleme hizmetleri

·         İstanbul kamp alanları hava çekimi

·         İstanbul devlet kurumları havadan çekim hizmetleri

·         İstanbul açılış törenleri ve etkinlik hava çekimi

·         İstanbul haritacılık havadan görüntüleme

·         yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil olmak üzere canlı yayın hizmeti de vermekteyiz.

 

İstanbul  Havadan Çekim

 

  • İstanbul Karayolları ve otoyolları havadan çekim hizmeti
  • İstanbul köprüleri hava çekimi
  • İstanbul barajlar havadan çekim hizmetleri
  • İstanbul orman arazileri havadan görüntüleme
  • İstanbul tünelleri hava çekimi
  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi alt geçit ve üst geçitler hava çekimi
  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi parkları hava çekimleri
  • İstanbul ili ve ilçeşeri belediye tanıtımları için Havadan Çekim hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul  ili sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

İnşaat plan sahaları haritalama,arsa görüntüleri,arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına,su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

İstanbul  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere İstanbul İlinde   bulunan köy ve beldelerde ; İstanbul  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari resterasyon çalışmaları,kongre merkezi,spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

İstanbul  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere İstanbul İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda DRONE kiralama hizmeti de vermekteyiz.

İstanbul  İli kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veren ekibimiz,ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir.İstanbul  Hava Çekimi

 

 

 İstanbul Hava Çekimi

 

İstanbul  İlinde  ister profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

İstanbul  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere İstanbul  İlinde  kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde,tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan canlı çekim hizmeti vemekteyiz.

İstanbul  İlinde  ister konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.

 

İstanbul İlçeleri Hava Çekimi;[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]