Muğla Hava Çekimi

Muğla Hava Çekimi

Muğla Hava Çekimi

          Muğla  Hava Çekimi Ücretleri? Muğla merkez  ilçesi başta olmak üzere Muğla ilinde bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde hava çekimi, havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.

 

·         Muğla Hava Çekimi

·         Muğla limanları ve marinalar hava çekimi

·         Muğla turizm işletmeleri ve turistik bölgeler hava çekimi

·         Muğla gıda tesisleri hava çekimi hizmetleri

·         Muğla fabrika ve sanayi bölgeleri havadan çekimi

·         Muğla üniversiteleri hava çekimi

·         Muğla oteller ve moteller havadan görüntüleme hizmetleri

·         Muğla kamp alanları hava çekimi

·         Muğla devlet kurumları havadan çekim hizmetleri

·         Muğla açılış törenleri ve etkinlik hava çekimi

·         Muğla haritacılık havadan görüntüleme

·         yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil olmak üzere canlı yayın hizmeti de vermekteyiz.

 

Muğla  Havadan Çekim

 

  • Muğla Karayolları ve otoyolları havadan çekim hizmeti
  • Muğla köprüleri hava çekimi
  • Muğla barajlar havadan çekim hizmetleri
  • Muğla orman arazileri havadan görüntüleme
  • Muğla tünelleri hava çekimi
  • Muğla Büyükşehir Belediyesi alt geçit ve üst geçitler hava çekimi
  • Muğla Büyükşehir Belediyesi parkları hava çekimleri
  • Muğla ili ve ilçeşeri belediye tanıtımları için Havadan Çekim hizmetleri vermekteyiz.

Muğla  ili sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

İnşaat plan sahaları haritalama,arsa görüntüleri,arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına,su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

Muğla  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Muğla İlinde   bulunan köy ve beldelerde ; Muğla  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari resterasyon çalışmaları,kongre merkezi,spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

Muğla  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere Muğla İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda DRONE kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Muğla  İli kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veren ekibimiz,ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir.Muğla  Hava Çekimi

 

 

 Muğla Hava Çekimi

 

Muğla  İlinde  ister profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Muğla  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Muğla  İlinde  kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde,tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan canlı çekim hizmeti vemekteyiz.

Muğla  İlinde  ister konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.

Muğla İlçeleri Hava Çekimi;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karaburun Hava Çekimi
Hizmet Bölgeleri

Karaburun Hava Çekimi

 Karaburun  Hava Çekimi Ücretleri? Karaburun   ilçesi başta olmak üzere Karaburun  ilçesinde bulunan tüm köy ve turistik beldelerde  havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir. limanlar turizm işletmeleri gıda tesisleri fabrika üniversite oteller kamp alanları devlet kurumları açılış törenleri haritacılık yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil

Daha Fazla »