Tanıtım Filmi

Markanıza İlham Verin..

Sizin İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Kuruluşunuzu tanıtmak mı yoksa müşterileri ürününüze çekmek mi istiyorsunuz? Heyecanlandırmanın videodan daha iyi bir yolu yok. İster markanız için farkındalık yaratmak, hizmetlerinizi tanıtmak ister ürünlerinizin benzersiz değerini vurgulamak olsun, filminizin hedefinize ulaşmasını sağlamak için sizinle birlikte çalışacağız..

Tanıtım Filmi ile Öne Çıkın

Ajans Panorama film ekibi tanıtım filmleri oluşturmada uzmandır. Sizinle, işletmenizi rekabete karşı öne çıkaracak içerik oluşturabiliriz. Tüm sektörlerde ve boyutlarda işletmelerle çalışma konusunda yılların deneyimine sahip olarak, hikayenizi en etkili, çekici ve kalıcı bir şekilde anlatmak için sizinle yakın işbirliği yapacağız.

Kurumsal Tanıtım Filmi

tanıtım filmi

   

Sizin de tanıtım filminiz neden olmasın?

  Tanıtım filmleri bir şirket, işletme, firma-kurum ya da ürünün tanınabilirliğini arttırmak, akılda kalmak ve hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşmak adına seçilen en kısa ve etkili anlatım yöntemidir. Belli bir estetik ve akıcılıkla hazırlanmış olan bir tanıtım filmi,ulusal ve uluslararası alanlarda sizi bilinir kılmak, prestijinizi arttırmak ya da yeni yapılacak bir atılımın geniş ve detaylı bir şekilde anlatılmasını sağlamak amacıyla da tercih edilebilir. Bu filmler bu güne kadar yapmış olduğunuz çalışmalarınızı, kurumsal vizyonunuzu, sektördeki yerinizi, gelişiminizi ve itibarınızı da ön plana çıkarır. Tanıtım filminin hazırlama sürecinde öncelikle sizinle hangi faaliyet alanı  üzerinde çalışıyorsak yerinizin  farklı alanlarında keşif yaparak açıları ve sahneleri belirliyoruz. Uygun olması durumunda havadan çekime mutlaka yer veriyoruz.  Doğru kompozisyonu yakalamak adına da iç mekan çekimlerinde dakika veya saat bazlı sınırlandırma yapmamayı tercih ediyoruz.. Dijital ortamın sağladığı imkanlar ile maksimum verimi alabilmek adına tanıtım filmlerinizde en son teknolojik cihazlar, mükemmel kurgulama ve tercihe göre dikkat çekici animasyonların yanı sıra profesyonel seslendirmeler de kullanıyoruz. Standart bir kurumsal tanıtım filminin 3-5 dakika arasında olması da özellikle internnet ortamında paylaşılacak filmler için önem taşıdığını biliyoruz.Bu nedenle yapacağımız tanıtım filminin bu süreler içerisinde hem akılda kalıcı,hem etki bırakıcı,hem de ilgi çekici olmasına özen gösteriyoruz.    

Kimlerle Çalıştık..