Uşak Hava Çekimi

Uşak Hava Çekimi

Uşak Hava Çekimi

          Uşak  Hava Çekimi Ücretleri? Uşak merkez  ilçesi başta olmak üzere Uşak ilinde bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde hava çekimi, havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.

·         Uşak Hava Çekimi

·         Uşak limanları ve marinalar hava çekimi

·         Uşak turizm işletmeleri ve turistik bölgeler hava çekimi

·         Uşak gıda tesisleri hava çekimi hizmetleri

·         Uşak fabrika ve sanayi bölgeleri havadan çekimi

·         Uşak üniversiteleri hava çekimi

·         Uşak oteller ve moteller havadan görüntüleme hizmetleri

·         Uşak kamp alanları hava çekimi

·         Uşak devlet kurumları havadan çekim hizmetleri

·         Uşak açılış törenleri ve etkinlik hava çekimi

·         Uşak haritacılık havadan görüntüleme

·         yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil olmak üzere canlı yayın hizmeti de vermekteyiz.

 

Uşak  Havadan Çekim

 

  • Uşak Karayolları ve otoyolları havadan çekim hizmeti
  • Uşak köprüleri hava çekimi
  • Uşak barajlar havadan çekim hizmetleri
  • Uşak orman arazileri havadan görüntüleme
  • Uşak tünelleri hava çekimi
  • Uşak Büyükşehir Belediyesi alt geçit ve üst geçitler hava çekimi
  • Uşak Büyükşehir Belediyesi parkları hava çekimleri
  • Uşak ili ve ilçeşeri belediye tanıtımları için Havadan Çekim hizmetleri vermekteyiz.

Uşak  ili sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

İnşaat plan sahaları haritalama,arsa görüntüleri,arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına,su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

Uşak  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Uşak İlinde   bulunan köy ve beldelerde ; Uşak  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari resterasyon çalışmaları,kongre merkezi,spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

Uşak  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere Uşak İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda DRONE kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Uşak  İli kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veren ekibimiz,ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir.Uşak  Hava Çekimi

 

 

 Uşak Hava Çekimi

 

Uşak  İlinde  ister profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Uşak  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Uşak  İlinde  kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde,tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan canlı çekim hizmeti vemekteyiz.

Uşak  İlinde  ister konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.

 

 

 

uşak-belediye-hava-çekimi

Uşak İlçeleri Hava Çekimi;