Burdur Hava Çekimi

Burdur Hava Çekimi

burdur hava cekimi

          Burdur  Hava Çekimi Ücretleri? Burdur merkez  ilçesi başta olmak üzere Burdur ilinde bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde hava çekimi, havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.

 

·         Burdur Hava Çekimi

·         Burdur limanları ve marinalar hava çekimi

·         Burdur turizm işletmeleri ve turistik bölgeler hava çekimi

·         Burdur gıda tesisleri hava çekimi hizmetleri

·         Burdur fabrika ve sanayi bölgeleri havadan çekimi

·         Burdur üniversiteleri hava çekimi

·         Burdur oteller ve moteller havadan görüntüleme hizmetleri

·         Burdur kamp alanları hava çekimi

·         Burdur devlet kurumları havadan çekim hizmetleri

·         Burdur açılış törenleri ve etkinlik hava çekimi

·         Burdur haritacılık havadan görüntüleme

·         yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil olmak üzere canlı yayın hizmeti de vermekteyiz.

 

Burdur  Havadan Çekim

 

  • Burdur Karayolları ve otoyolları havadan çekim hizmeti
  • Burdur köprüleri hava çekimi
  • Burdur barajlar havadan çekim hizmetleri
  • Burdur orman arazileri havadan görüntüleme
  • Burdur tünelleri hava çekimi
  • Burdur Büyükşehir Belediyesi alt geçit ve üst geçitler hava çekimi
  • Burdur Büyükşehir Belediyesi parkları hava çekimleri
  • Burdur ili ve ilçeşeri belediye tanıtımları için Havadan Çekim hizmetleri vermekteyiz.

Burdur  ili sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

İnşaat plan sahaları haritalama,arsa görüntüleri,arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına,su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

Burdur  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Burdur İlinde   bulunan köy ve beldelerde ; Burdur  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari resterasyon çalışmaları,kongre merkezi,spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

Burdur  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere Burdur İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda DRONE kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Burdur  İli kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veren ekibimiz,ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir.Burdur  Hava Çekimi

 

 

 Burdur Hava Çekimi

 

Burdur  İlinde  ister profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Burdur  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Burdur  İlinde  kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde,tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan canlı çekim hizmeti vemekteyiz.

Burdur  İlinde  ister konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.

 

burdur

Burdur İlçeleri Hava Çekimi;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

isparta hava cekimi
Hizmet Bölgeleri

 Isparta Hava Çekimi

        Isparta Hava Çekimi Ücretleri? Isparta merkez  ilçesi başta olmak üzere Isparta ilinde bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde hava çekimi, havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.   ·         Isparta Hava Çekimi ·         Isparta limanları ve marinalar hava çekimi ·         Isparta turizm işletmeleri ve turistik bölgeler

Daha Fazla »