Manisa Hava Çekimi

Manisa Hava Çekimi

Manisa Hava Çekimi

Manisa İli ve tüm ilçelerinde havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktayız.. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir.

Manisa Hava Çekimi

Manisa’ da bulunan lojistik sektörleri için hava çekimi.

Manisa turizm işletmeleri ve turistik bölgeler havadan video ve fotoğraf çekimi

Manisa gıda üretim  tesisleri hava çekimi ve tanıtım hizmetleri

 Manisa’ da  fabrika ve sanayi bölgeleri havadan çekimi

Manisa’ da bulunan devlet ve özel üniversitelerin hava çekimi

Manisa oteller ve moteller havadan çekim hizmetleri

Manisa kamp ve karavan alanları hava çekimi

 Manisa’ da devlet kurumları için havadan çekim hizmetleri

 Manisa’ da yapılacak olan açılış törenleri ve etkinlik hava çekimi

Manisa haritacılık havadan görüntüleme

Manisa’da bulunan yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ, HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil olmak üzere canlı yayın hizmeti de vermekteyiz.

 

Manisa Havadan Çekim

 

  • Karayolları ve otoyolları havadan çekim hizmeti
  • Köprülerin hava çekimi
  • Barajlar havadan çekim hizmetleri
  • Orman arazileri havadan görüntüleme
  • Manisa tünelleri havadan çekimi
  • Manisa Büyükşehir Belediyesi alt geçit ve üst geçitler hava çekimi
  • Büyükşehir Belediyesi parkları hava çekimleri
  • Manisa ili ve ilçeleri belediye tanıtımları için Havadan Çekim hizmetleri vermekteyiz.

Manisa  ili sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

İnşaat plan sahaları haritalama, arsa görüntüleri, arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi, havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına, su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

Manisa  ve Tüm Türkiye’de olmak üzere Manisa İlinde   bulunan köy ve beldelerde ; Manisa  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari restarasyon çalışmaları, kongre merkezi, spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

Manisa  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere Manisa İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda DRONE kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Manisa  İli kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veren ekibimiz, ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir.

 Manisa Hava Çekimi

İster profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi, havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Manisa  İlinde  kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde, tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

İster konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.

Manisa İlçeleri’nde havadan çekimi hizmeti verdiğimiz bölgeler şunlardır;

Manisa Merkez İlçe Havadan Çekim. Akhisar havadan video ve fotoğraf çekimi, Köprübaşı havadan video, Demirci Havadan çekim, Soma Hava Çekimi, Kırkağaç havadan video ve fotoğraflama hizmetleri.

 

 

 

Kuşadası Hava Çekimi
Hizmet Bölgeleri

Kuşadası Hava Çekimi

 Kuşadası Hava Çekimi Ücretleri? Kuşadası   ilçesi başta olmak üzere Kuşadası  ilçesinde bulunan tüm köy ve turistik beldelerde  havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir. limanlar turizm işletmeleri gıda tesisleri fabrika üniversite oteller kamp alanları devlet kurumları açılış törenleri haritacılık yerli/yabancı şirketlerin HAVADAN VİDEO ÇEKİMİ,HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ dahil

Daha Fazla »