izmir seo hizmeti

SEO

Web sitenizin Google, yandex, bing gibi arama motorları üzerinde üst sıralara çıkmanız SEO ( Arama motoru optimizasyonu) da ne kadar başarılı ya da başarısız olduğuna bağldır. İngilizce olarak Search Engine Optimization un kısaltılması olan SEO kelimesinin sizin için ne kadar önemli olduğunu yazının devamında adım adım anlatmaya çalışacağız. Eğer İzmir SEO konusunda profesyonel destek almak isterseniz SEO kriterlerine hakim ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz

seo analiz

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) kullanarak web sitenizin trafiğini arttıracak anahtar kelimelerde arama motorlarında üst sıralara çıkmanız mümkündür. Çoğu zaman internet kullanıcıları aradıkları kelime detayları ile ilk sayfaya bakmakla yetinirler😪. Arama motorları istatistik sonuçları maalesef bu konuda ilk 7 sıranın önemini gösteriyor. SEO yapılmayan bir web sitesinin ise bu sıralamada çıkması neredeyse  mümkün değildir. Google mühendisleri tarafından açıklanan son SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU) kriterlerine göre dikkat edilmesi gereken 217 öneme sahip düzenleme vardır. Bu düzenlemeler sayesinde arama motorları web sitenizde ne anlatmak istediğinizi anlayarak, arama kriteri olarak seçtiğiniz kelime ya da kelime öbeklerinde sizi daha üst sıralara taşımaktadır.

SEO BAŞLANGIÇ

Arama motorlarında web sitenizin üst sıralarda çıkmasında ilk başlangıç kriteri doğru bir analizdir. Web sayfanız ile ilgili profesyonel yapılması gerekli olan bu analiz, sayfalarınızdaki eksik ve hataları bulmak, site açılış hızı kontrolü, fotoğraf ve resimleri yayınlama şekliniz, etiketler v.b  bir çok kriteri ortaya çıkarmaktır. SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU) na ilk adım atıldıktan sonra bulunan eksikleri bir rapor halinde düzenleyip, hangi kelime ya da kelime öbekleri ile kullanıcılara ulaşmak istediğinizi de bu rapora eklememiz gerekiyor.( Sizi biraz uğraştırıyoruz 😊) Başarı maalesef disiplinli bir analiz ve hedef belirleme doğrultusunda ilerliyor. Peki bunları belirlediğimizde SEO bitmişmi oluyor. Tabii ki de hayır daha yeni başlıyoruz.

Sizde markanızı üst sıralara taşımak, satış ve karlılığınızı arttırmak, marka değerinizi yükseltmek ve daha çok iş imkanı bulmak için İZMİR SEO konusunda yetkin ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

seo danışmanlığı

İZMİR SEO HİZMETİ

SEO raporları birleştirildikten sonra profesyonel ekibimiz tarafından İZMİR SEO HİZMETİ başlamış oluyor. Bundan sonraki adım ise web sitenizin eksikliklerinin giderilmesi. Eksiklikler derken görünüm ya da tasarım anlamında elbette bahsetmiyoruz. Hatta SEO alanında yükselen sitelerin tasarım anlamında bazı eksikliklerinin olacağını da belirtmemiz gerekiyor. Çünkü SEO içi asıl olan web sayfanız arkasında çalışan kod yapısıdır. Kod yapısı kötü olan bir sayfanın arama motorlarında üst sıralara çıkmasını bekleyemeyiz. Kod yapısının gözden geçirilmesi, fotoğrafların doğru şekilde boyutlanması, metaların doğru şekilde düzenlenmesi web sitenizin SEO puanını  yükseltmeyi sağlayacak ama tamamen yeterli olmayacaktır. Yine mi bitmedi diye aklınızdan geçirmeyin. Google amca bile 217 kriter koymuşken bu iş bu kadar kolay olmamalı J .

seo danışmanlık hizmetleri

SEO RAKİP ANALİZİ

Siz bu kadar zahmete girip SEO analizi yaparken peki rakipleriniz boş mu duruyor? Tabii ki hayır. Rakipleriniz belki de çoktan  Seo hizmetinden faydalanmaya başlamış olabilir. Belirlediğiniz arama kelimelerinde rakip analizleri bu anlamda çok önem kazanıyor. Hangi rakipleriniz SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU) konusunda ne yapmış ve sıralamada nerede çıkıyorlar. Onları alt edip üst sıralara nasıl çıkmalıyız? İşte tam da bu noktada sizlere SEO konusunda profesyonel olarak destek sağlayacak ekibimiz devreye giriyor. Sizler için İZMİR SEO HİZMETİ veriyor. Sabit sayfalarınızı tek tek elden geçirerek seo’ya uyumlu hale getiriyor. Başlıkları, alt başlıkları, etiketleri, meta-tagları tekrar düzenleyip bir nevi sitenizi tasarımına mümkün mertebe dokunmadan yeniliyorlar.

İZMİR SEO DANIŞMANLIĞI DEVAMLILIK

Yapılacakları yaptınız ve artık web sitenizin seo puanı çok yüksek. Peki siteniz hızlı açılıyor mu? Başka web sitelerinden backlink alıyor mu? Yeni yazılan yazılarda SEO uyumluluk var mı? Trafik çekmek için neler yapıyorsunuz? Web sitesi ziyaretçisi sayfanızda ne kadar süre kalıyor? SEO yapıldığında kalıcılık var mı? Off gerçekten soru soru soru çok karışık geldi. Aslına bakarsanız bizler için karışık olmayan sizler için çok karışık gelebiliyor. Nasıl ki sizin yaptığınız iş bize karışık geliyor. Korkmayın size bu konuda en iyi danışmanlık verecek İZMİR SEO HİZMETİ EKİBİ var.

Seo başlıkta da yazdığımız gibi devamlılık ister. Maalesef ki tüm arama motorları organik erişimin engellenmemesi ve aynı zamanda rekabet konusunda kesilen cezalardan sonra sürekli algoritma değişikliğine gidiyorlar. Yani 3 ay önce 1. Sayfa 1.sırada çıkan bir web sitesi şu anda 18. Sayfada çıkabiliyor. Bunu engellemenin tek yolu SEO DANIŞMANI olarak sürekli bir ekip ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü seo ile ilgili başta İZMİR,İSTANBUL, ANKARA olmak üzere tüm Türkiye’ ye hizmet veren Ajans Panorama SEO ekibi sizin için 24 saat çalışarak arama motorlarında sıralama kaybı yaşamanıza izin vermeyecek.

arama motoru optimize

SEO PROGRAM YAZILIMI

Her dakika tabii ki bir personeli size tahsis etmiş olsaydık bu durum size vereceğimiz seo hizmetinin maliyetini çok yükseltirdi. Daha pratik bir yol kullandık 😉 . Yazılımcı kadromuz tarafından yazılan ve sürekli geliştirilen yazıılım modülümüz web sitenizi seo uyumlu hale getirdikten sonra her gün rapor alıyor. Bu raporlamalarda web sitenizin sıralama grafiği, sıralamada ki yükselme ve alçalma, web sitenizin ziyaretçi raporu, web sayfası açılış hızı gibi bir çok kriteri topladıktan sonra olumsuz giden bir şey yoksa işine devam ediyor. Eğer sıralama kaybı, ziyaretçi kaybı, site açılış hızınız, ya da yeni bir rakibiniz SEO konusunda profesyonel hizmet almaya başlamışsa bu konuda uyarılar göndererek anti-seo uygulamasına bizi zorluyor. Anti-seo da bir nevi rakibinize çelme takmak denilebilir ama yine de biz etik olarak bunu söylemiyoruz. Sıralama da yeni rakibin üst sıralara tırmanmasını engelleyerek mevcut olan arama motorlarındaki tahtınızı İZMİR SEO HİZMETİ ile koruyoruz.

Satışlarınızı arttırmak, marka değerinizi yükseltmek için sizde İZMİR SEO DANIŞMANLIĞI hizmetimizi öneriyoruz. Rakiplerinizden bir adım önde olmak için profesyonel seo ekibimiz ile iletişime geçin..

arama motoru izmir